Rüyada otobüsün saatini kaçırmak

Rüyada otobüsün saatini kaçırmak çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada otobüsün saatini kaçırmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız yaşam tarzınızı iyileştirebilecek şekilde olumlu yönde ilerliyor.

Rüyada otobüsün saatini kaçırmak maddi zarar edeceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına delalettir.

Rüyada saatini çaldırmak kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kol saatini kaybetmek manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine işaret eder.

Rüyada kol saatini atmak bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kol saatini çıkarmak ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada kol saatini tuvalete düşürmek bununla birlikte işlerin boş verileceğine, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına rivayet eder.

Rüyada eski saatini görmek sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada başkasının saatini kırmak ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments