Rüyada otogarda otobüs görmek

Rüyada otogarda otobüs görmek ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, güzel günlere kavuşacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına işaret eder.

Rüyada otogarda otobüs gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı ya da ödemelerinizi kontrol altında tutmalısınız.

Rüyada otogarda otobüs görmek karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine işaret eder.

Rüyada otogarda otobüs kaçırmak kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada otogarda otobüs aramak sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada otogarda otobüs beklemek yeni bir sosyal çevreye gireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine yorulur.

Rüyada otogarda kaybolmak çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına delalettir.

Rüyada otogarda birini görmek adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına inanılır.

Rüyada otogarda olmak hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına rivayet eder.

Rüyada otogarda beklemek sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerine verimin hâkim olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments