Rüyada pahalı kol saati bulmak

Rüyada pahalı kol saati bulmak malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, özel muamele göreceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, sağlık içinde yaşanacağına, borçlarının kendisini çok aşacağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına delalettir.

Rüyada pahalı kol saati bulmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz.

Rüyada pahalı kol saati bulmak günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine yorulur.

Rüyada pahalı kol saati görmek uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine alamet eder.

Rüyada pahalı kol saati takmak geçim derdinden kurtulacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına işaret eder.

Rüyada pahalı ev almak yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına tabir olunur.

Rüyada pahalı çanta her yönden mutlu ve başarılı olmaya, hayatında yokluğun başgöstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok pahalı ev almak zengin bir hayat sürüleceğine, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine delalet eder.

Rüyada pahalı parfüm işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, dertleşerek moral bulacağına inanılır.

Rüyada pahalı motor almak başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments