Rüyada parke değiştirmek

Rüyada parke değiştirmek daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına tabir olunur.

Rüyada parke değiştirmek gördüyseniz:

  • Kendinizi kurma özelliğiniz, olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açabiliyor.

Rüyada parke sökmek herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına inanılır.

Rüyada parke değiştirmek keyifleneceğine ve neşeli olacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına işarettir.

Rüyada parke yıkamak sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada ıslak parke yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine delalettir.

Rüyada parke taşlı yol herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada parke kırılması maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada parke taşı görmek çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, dini inançların güçleneceğine delalettir.

Rüyada laminant parke görmek iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, elinin darlıktan kurtulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments