Rüyada parlak göz

Rüyada parlak göz alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, yalnız kalınacağına, ardından yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, iyi hissedileceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada parlak göz gördüyseniz:

  • Karşı cinsten, çok beğendiğinizi birisinin ilgisi çekmeniz olasıdır.

Rüyada parlak pul büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, hiç istemediği işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada parlak göz hayır getirecek noktalara gelineceğine, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada parlak oda huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine alamet eder.

Rüyada parlak ay kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada parlak balık çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada parlak ruj görmek eğer o yokuş çıkılmışsa sonunda her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada parlak kıyafet maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine delalettir.

Rüyada parlak tel görmek sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, işlerin çok iyiye gideceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments