Rüyada parlak kıyafet

Rüyada parlak kıyafet üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, engellerin aşılacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, sorunlarının çözümünde destek olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada parlak kıyafet gördüyseniz:

  • Spritüel, entelektüel veya estetik anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz koşulları zorlayabilir veya seyahatlere çıkabilirsiniz.

Rüyada parlak göz sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına işaret eder.

Rüyada parlak oda sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına rivayet eder.

Rüyada parlak ay sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına işaret eder.

Rüyada parlak pul güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada parlak kıyafet bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada renkli parlak taş zahmete düşeceğine, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine delalettir.

Rüyada parlak renk dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada parlak yol görmek duaların boşa gideceğine, çok büyük bir mutluluk duyulacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments