Rüyada pazardan geçmek

Rüyada pazardan geçmek rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada pazardan geçmek gördüyseniz:

  • Olan biteni öğrenmek için daha fazla zaman ayırmalısınız.

Rüyada pazardan un almak sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine delalet eder.

Rüyada pazardan ot almak hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada pazardan ip almak sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına delalettir.

Rüyada pazardan bal almak hak ve din yolunu bırakacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada pazardan geçmek gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, rahat bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada pazardan lokum almak bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına inanılır.

Rüyada pazardan bıçak almak çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada pazardan patates almak meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments