Rüyada pencere değiştirdiğini görmek

Rüyada pencere değiştirdiğini görmek özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, yerinde saymayacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada pencere değiştirdiğini gördüyseniz:

  • Her zamankinden daha fazla kendinizi eğlenceye yakın hissediyorsunuz, lüks düşkünlüğü yüzünden savurganlık yapabilirsiniz.

Rüyada pencere değiştirdiğini görmek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına işaret eder.

Rüyada pencere camı değiştirdiğini görmek kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada din değiştirdiğini görmek uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada oda değiştirdiğini görmek sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının iş değiştirdiğini görmek sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine delalettir.

Rüyada başkasının din değiştirdiğini görmek şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cinsiyet değiştirdiğini görmek rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına, yüzün güleceğine alamet eder.

Rüyada birinin din değiştirdiğini görmek iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments