Rüyada pencereden aşağıya bakmak

Rüyada pencereden aşağıya bakmak gelirin tükeneceğine, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına delalettir.

Rüyada pencereden aşağıya bakmak gördüyseniz:

  • İşaretleri doğru değerlendirmeniz gerekiyor.

Rüyada pencereden aşağıya bakmak ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada pencereden aşağıya düşmek asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada pencereden aşağıya inmek ortak edineceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada pencereden aşağıya atlamak karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada aşağıya uçmak darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, insanlara karşı güveninin sarsılacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşağıya bakmak uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine inanılır.

Rüyada yokuş aşağıya koşmak kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine işarettir.

Rüyada binadan aşağıya düşmek işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.