Rüyada peruk yapmak

Rüyada peruk yapmak dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, güzel günler geçireceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, yeni yollara girileceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine delalettir.

Rüyada peruk yapmak gördüyseniz:

  • Başkalarının taleplerine yetişmekten kendinizi ihmal ediyorsunuz.

Rüyada peruk yapmak aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine alamet eder.

Rüyada peruk kesmek her isteklerinin yerine geleceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada peruk takmak rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, rütbenin yükseleceğine işaret eder.

Rüyada peruk düşmesi içinden çıkılmaz bir hal alacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına rivayet eder.

Rüyada siyah peruk görmek canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına delalettir.

Rüyada bir erkeğin peruk takması işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına delalettir.

Rüyada turuncu peruk takmak yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada peruk görmek ihya sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments