Rüyada resim karalamak

Rüyada resim karalamak kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kötü gününü de paylaşacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine tabir olunur.

Rüyada resim karalamak gördüyseniz:

  • Yarım kalan işlerinizi veya projelerinizi tamamlayabilir, yenileri için yer açabilirsiniz.

Rüyada resim boyama ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada resim kağıdı makam ve kariyer sahibi olunacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına delalet eder.

Rüyada resim karalamak eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada resim düşmesi çok iyi giden işlerin duracağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine delalet eder.

Rüyada resim bakmak çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine delalettir.

Rüyada resim gelmesi ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına inanılır.

Rüyada resim aramak kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına delalet eder.

Rüyada resim tabirdot kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Allahın kulu Elif

Rüyamda en iyi arkadaşlarımdan biri , gerçek hayatta çizmediğim bir resmimi karaladı Tükenmez kalem ile. Rahatsız oldum ses tonumla olsun sorularımla olsun ama o yanıt vermedi . Sanki gülümsediğini de hatırlıyorum . Kötü bir şey olarak düşünmüyorum ama merak ediyorum