Rüyada ruh olup uçmak

Rüyada ruh olup uçmak huzur kaçıran olayların sona ereceğine, hayatının karışacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, kişinin içinin daralacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ruh olup uçmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz uzak bir yerde bir kadınla buluşmanız ya da rastlaşmanız olasıdır.

Rüyada birinin ölüp ölüp dirildiğini görmek sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına işarettir.

Rüyada ölüp ölüp dirilmek sırtını hak yoluna ve allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına alamet eder.

Rüyada ölüp dirilmek kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüp konuşmak uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada ölüp gömülmek kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine yorulur.

Rüyada ruh olup uçmak uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ölüp uyanmak maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine rivayet eder.

Rüyada kanatları olup uçmak yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments