Rüyada rüzgarın sert esmesi

Rüyada rüzgarın sert esmesi hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, zor durumda kalınacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada rüzgarın sert esmesi gördüyseniz:

  • Çoğu insan kendisini köşeye sıkışmış, hoşnutsuz veya bitkin hissediyor olabilir.

Rüyada rüzgarın sert esmesi kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada rüzgarın evi uçurması adaletin geleceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada rüzgarın çıkması korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına yorulur.

Rüyada rüzgarın yüzüne vurması kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada rüzgarın pencereyi açması iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına inanılır.

Rüyada rüzgarın kapıyı uçurması şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada rüzgarın insanı uçurması elinde bulunan paranın boşa gideceğine, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine inanılır.

Rüyada rüzgarın çamaşırları uçurması borçların kısa zamanda ödeneceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments