Rüyada saç boyunun kısalması

Rüyada saç boyunun kısalması niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada saç boyunun kısalması gördüyseniz:

  • Ani hareketlere bağlı sakarlıklara dikkat etmeli, ani tepkiler vermemelisiniz.

Rüyada boyunun kıllanması kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada boyunun kısalması parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boyunun ölçülmesi satışların düşeceğine, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada saç boyunun kısalması çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada boyunun tutulması yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, onun zamanını çalacağına delalettir.

Rüyada erkeğin boyunun uzaması atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, içinin rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada boyunun uzun olması eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kardeşinin boyunun uzaması bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.