Rüyada saçın ıslanması

Rüyada saçın ıslanması başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına, bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine yorulur.

Rüyada saçın ıslanması gördüyseniz:

  • Uyumsuzlukları giderme veya sizin bakış açınızı anlamalarını sağlama şansınız yüksek olabilir.

Rüyada saçın bitlenmesi yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçın beyazlaması güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada saçın dolaşması başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçın güzelliği çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçın çıkması atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine delalettir.

Rüyada saçın sararması işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçın kazınması rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, İslami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçın kesilmek allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments