Rüyada saçların dalgalı olması

Rüyada saçların dalgalı olması itibar kaybedeceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada saçların dalgalı olması gördüyseniz:

  • Yakınlarınızın tavsiyelerini yabana atmayın.

Rüyada saçların dalgalı olması kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçların dalgalı olduğunu görmek karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada dev dalgalı deniz istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine tabir olunur.

Rüyada dalgalı göl görmek haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizin dalgalı işinin gücünün yaver gideceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizi aşmak mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına işarettir.

Rüyada dalgalı denizde kaybolmak devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde boğulmak yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments