Rüyada saçta bit kene görmek

Rüyada saçta bit kene görmek yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, eşyaların yenileneceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine yorulur.

Rüyada saçta bit kene gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda sizi savunmasız yakalayan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada saçta kene hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçta bit kene görmek geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına delalettir.

Rüyada saçta kene görmek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, karalar bağlayacağına tabir olunur.

Rüyada kene koparmak elindekilerinin kıymetini bileceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bit kene görmek aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına rivayet eder.

Rüyada kene yapışması hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kene den kurtulmak sakin giden yaşamının sarsılacağına, işlerinde çok başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eli kene ısırması maddi ve manevi zarara uğranacağına, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments