Rüyada saçta mısır görmek

Rüyada saçta mısır görmek yöneticilik koltuğuna oturacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada saçta mısır gördüyseniz:

  • Ev veya aileyle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada saçta mısır görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada mısır tarlasında mısır yemek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına işarettir.

Rüyada mısır tarlasından mısır çalmak parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mısır tarlasından mısır koparmak her işten alnının akıyla çıkmaya, pek çok olumlu gelişmelere delalet etmektedir.

Rüyada saçta beyaz tel sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine alamet eder.

Rüyada saçta böcek borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada saçta pul görmek içinin kıpır kıpır olacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine delalettir.

Rüyada saçta bit almak elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments