Rüyada sağ bacak kırılması

Rüyada sağ bacak kırılması gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, helal kazanç elde edileceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına rivayet eder.

Rüyada sağ bacak kırılması gördüyseniz:

  • Belli konularda bilgi edinme talebinizde ısrarcı olmamanızda fayda var.

Rüyada bacak bacak üstüne atıp oturmak karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacak bacak üstüne atmak başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada bacak bacak üstüne attığını görmek atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacak bacak üstüne oturmak bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sağ bacak yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına işarettir.

Rüyada yamuk bacak güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada sakat bacak sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacak kıl görmek deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments