Rüyada şahin ile konuşmak

Rüyada şahin ile konuşmak hırpalanacağına, darp edileceğine, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına işaret eder.

Rüyada şahin ile konuşmak gördüyseniz:

  • Bazı kişisel değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Rüyada şahin beslemek gönül hoşluğunu yakalayacağına, uygulayacağına delalet eder.

Rüyada şahin olmak yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine rivayet eder.

Rüyada şahin kovalamak işlerinde başarısızlığa düşeceğine, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada şahin sürmek özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada şahin görmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına işaret eder.

Rüyada yavru şahin sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, zor da olsa bazı kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gri şahin görmek eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, maddi olanakların artacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü şahin görmek deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments