Rüyada sakalla oynamak

Rüyada sakalla oynamak başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, parasız kalacağına, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine inanılır.

Rüyada sakalla oynamak gördüyseniz:

  • Daha az konuşmaya çalışmakta fayda var.

Rüyada sakalla oynamak içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments