Rüyada saklanmış kedi görmek

Rüyada saklanmış kedi görmek problemlere çözüm bulunacağına, ümitlerinin son bulacağına, müjdeli haberle geleceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına rivayet eder.

Rüyada saklanmış kedi gördüyseniz:

  • Parasal konulara yönelik sıkıntılar duyabilirsiniz.

Rüyada saklanmış kedi görmek yalnız olmadığı için çok sevineceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada saklanmış silah görmek helal kazanç elde edeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine inanılır.

Rüyada saklanmış bıçak bulmak sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada saklanmış bir şeyi bulmak çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kazancının günden güne çok artacağına alamet eder.

Rüyada saklanmış altın bulmak mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına işarettir.

Rüyada saklanmış köpek görmek dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına delalet eder.

Rüyada saklanmış yılan görmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada saklanmış altın görmek kendisine olan özgüveninin de artacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments