Rüyada saksıda bitki sulamak

Rüyada saksıda bitki sulamak kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, borç ödemeye, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada saksıda bitki sulamak gördüyseniz:

  • Bir haber gelebilir.

Rüyada saksıda bitki sulamak ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, yaşamının uzun olacağına rivayet eder.

Rüyada saksıda yeşil bitki görmek zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saksıda bitki yetiştirmek sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine yorulur.

Rüyada saksıda solmuş bitki görmek sağlıklı ve zinde olacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine işaret eder.

Rüyada saksıda yeşil bitki hediye almak kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada saksıda bitki tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada saksıda yeşil bitki işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada saksıda yeşil yapraklı bitki görmek huzurunun ve neşesinin bozulacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments