Rüyada salkım üzüm satın almak

Rüyada salkım üzüm satın almak iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, endişelerin sona ereceğine, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, sözleri tutulacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, güzel bir evliliğe delalettir.

Rüyada salkım üzüm satın almak gördüyseniz:

  • Uzun süredir kafanızı meşgul eden bir konuda da bazı sert kararlar alıp kararsızlığınızı yenmelisiniz.

Rüyada salkım üzüm satın almak doyasıya sefasını süreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada salkım salkım sarı üzüm görmek geçim kolaylığı içinde olacağına, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada salkım salkım kara üzüm görmek geleceğe olan inancını yitireceğine, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine rivayet eder.

Rüyada salkım salkım üzüm toplamak kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada salkım salkım siyah üzüm görmek yeni bir araba satın alınacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada salkım salkım üzüm yemek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada salkım salkım yeşil üzüm görmek yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, fesat kimselerin çıkacağına işaret eder.

Rüyada salkım salkım beyaz üzüm görmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments