Rüyada şans istemek

Rüyada şans istemek aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, elinin darda kalmayacağına, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine delalettir.

Rüyada şans istemek gördüyseniz:

  • Aslen zor veya ağır olduğu belli konularda kafanızı netleştirmeye çalışmalısınız.

Rüyada son şans buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine, sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada şans verilmesi uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına delalettir.

Rüyada ikinci şans uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada şans istemek yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada bir şans oyunu tutturmak sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin şans istemesi ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada şans dan para kazanmak sakin ve huzurlu günler geçireceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada şans oyunları oynamak kısa süre içinde işlerinin açılacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada şans istemek

  1. Rüyamda birinden şansım neden yok diye soruyordum ve şans istiyorum diye konuşuyordum ne anlamına gelir

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.