Rüyada sarı üzüm yediğini görmek

Rüyada sarı üzüm yediğini görmek umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, insanlardan takdir toplayacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, huzur ve mutluluk bulacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada sarı üzüm yediğini gördüyseniz:

  • Evden yapılabilecek çalışmalar da söz konusu olabilir.

Rüyada sarı üzüm yediğini görmek geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına delalet eder.

Rüyada birisinin üzüm yediğini görmek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, iyi geçineceğine delalet eder.

Rüyada asmadan üzüm yediğini görmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına yorulur.

Rüyada üzüm çekirdeği yediğini görmek daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına delalettir.

Rüyada ölünün üzüm yediğini görmek dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada birinin üzüm yediğini görmek dertlerinin biteceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına tabir olunur.

Rüyada kara üzüm yediğini görmek tatil ya da dünya turuna çıkacağına, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin üzüm yediğini görmek hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments