Rüyada sarı yılan görmek öldürmek

Rüyada sarı yılan görmek öldürmek adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, yeni bir iş bulacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, yaşamına yeni bir yön vereceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı yılan görmek öldürmek gördüyseniz:

  • Hoşlanmadığınız şeyler konusunda dürüst olmalısınız.

Rüyada sarı yılan görmek hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına delalettir.

Rüyada ölü sarı yılan görmek atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, zor durumların biteceğine alamet eder.

Rüyada sarı iri yılan görmek girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine işaret eder.

Rüyada evde sarı yılan görmek büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına delalettir.

Rüyada iki başlı sarı yılan görmek sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı kafalı yılan görmek biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, patron olunacağına inanılır.

Rüyada sarı ve kalın yılan görmek kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada sarı çilli yılan görmek büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments