Rüyada satıcı ile konuşmak

Rüyada satıcı ile konuşmak birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine delalettir.

Rüyada satıcı ile konuşmak gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri farklı şekilde ele almak, yeni yöntemler denemek gerekiyor.

Rüyada satıcı rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına delalet eder.

Rüyada satıcı ile konuşmak rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eve satıcı gelmesi isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına tabir olunur.

Rüyada seyyar satıcı karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, her türlü kötülükten uzakdurulacağına işarettir.

Rüyada satıcı tezgahı görmek atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek satıcı görmek dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada satıcı ile tartışmak en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada satıcı görmek kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments