Rüyada savaşmak ve ölmek

Rüyada savaşmak ve ölmek eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, hayatının iplerini eline alacağına alamet eder.

Rüyada savaşmak ve ölmek gördüyseniz:

  • Ani kararlardan kaçının.

Rüyada ayı ile savaşmak deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine işarettir.

Rüyada at ile savaşmak elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine yorulmaktadır.

Rüyada savaşmak aynı zamanda da korunup kollanacağına, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada iskeletle savaşmak hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada terörist savaşmak elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada amerikayla savaşmak hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, kişinin afiyette olacağına inanılır.

Rüyada savaşmak ve yenilmek uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, elindeki herşeyi kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birisiyle savaşmak alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, büyük bir makama geleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments