Rüyada seçimi kazanmak

Rüyada seçimi kazanmak işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına inanılır.

Rüyada seçimi kazanmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda kendi başınıza hareket etmek zorunda kalabilir veya bırakılabilirsiniz.

Rüyada seçimi kazanmak hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada üniversite seçimi yapmak çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine işarettir.

Rüyada başbakan seçimi görmek bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parti seçimi görmek hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada muhtarlık seçimi görmek geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanlığı seçimi görmek sevdiği birini kırmaya, elindeki işi rayına oturtacağına delalet etmektedir.

Rüyada belediye başkanı seçimi görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, rakiplerini mağlup edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada muhtar seçimi gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments