Rüyada selden yüzerek kurtulmak

Rüyada selden yüzerek kurtulmak yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada selden yüzerek kurtulmak gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu ilgilendiren bir değişiklik söz konusu olabilir.

Rüyada selden yüzerek kurtulmak endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına işaret eder.

Rüyada selden geçememek işine olan bağlılığının zarar göreceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada selden saklanmak geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada selden koyun kurtarmak yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına işaret etmektedir.

Rüyada selden kedi kurtarmak doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada selden kurtulmak görmek elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada çamurlu selden kaçmak işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, satışların düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini selden kurtarmak kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments