Rüyada sele kapılıp kurtulduğunu görmek

Rüyada sele kapılıp kurtulduğunu görmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunların sürekli artacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sele kapılıp kurtulduğunu gördüyseniz:

  • Daha sonra herşeye farklı bakacaksınız.

Rüyada sele kapılıp kurtulduğunu görmek birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, iftiraya maruz kalınacağına işaret eder.

Rüyada sele kapılıp kurtulmak borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, el açmayacağına tabir olunur.

Rüyada sele kapılıp ölmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına inanılır.

Rüyada rüzgara kapılıp uçmak aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına inanılır.

Rüyada sele sele zeytin görmek helal lokmalar yiyeceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada fırtınaya kapılıp uçmak çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına yorulmaktadır.

Rüyada suya kapılıp gitmek yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine tabir olunur.

Rüyada akıntıya kapılıp kurtulmak şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, ağrı ve sancılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments