Rüyada senden sır saklandığını görmek

Rüyada senden sır saklandığını görmek moralinin genel olarak yerinde olacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kazançlı işler yapacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine delalet eder.

Rüyada senden sır saklandığını gördüyseniz:

  • Nasıl davranacağınızı önceden tahminde zorlanan meslektaşlarınız, iş arkadaşlarınız, akrabalarınız veya aileniz şaşırıyor olabilirler.

Rüyada senden sır saklandığını görmek bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına delalettir.

Rüyada sevgilinin senden saklandığını görmek zor bir durumda kalacağına, çok rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senden saklandığını görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada kaçtığını saklandığını görmek aile bireylerinin mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına inanılır.

Rüyada kedinin saklandığını görmek kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine alamet eder.

Rüyada bir şeyin saklandığını görmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada farenin saklandığını görmek bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada birilerinin saklandığını görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, malının artmasına, bereketlenmesine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.