Rüyada sevdiği erkeğin elini tutmak

Rüyada sevdiği erkeğin elini tutmak yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, kafasını rahatlatacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin elini tutmak gördüyseniz:

  • Evde sıkıcı durumlar olabilir.

Rüyada sevdiği erkeğin elini tutmak yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiği bir erkeğin elini tutmak helal rızıklara kavuşulacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin annesinin elini öpmek duygusallığın ön plana çıkacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği erkeğin elini öpmek uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiği adamın elini tutmak hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kadının elini tutmak kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına yorulur.

Rüyada sevdiği kişinin başkasının elini tutması iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiği erkeğin konuşması karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments