Rüyada sevdiği kişiden çikolata almak

Rüyada sevdiği kişiden çikolata almak planlarının işe yarayacağına, iş kaybı yaşayacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiden çikolata almak gördüyseniz:

  • O kişi, sizin yardım elini uzatmanızı bekliyor.

Rüyada sevdiği kişiden çikolata almak heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişiden çikolata almak hastalıklarını yenmeyi başaracağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiden saklanmak maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine olan özgüveninin de artacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişiden haber almak kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiden kağıt almak korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişiden mektup almak herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, dertlerinin biteceğine alamet eder.

Rüyada sevdiği kişiden ayrıldığını görmek bedeninin şifaya kavuşacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına yorulur.

Rüyada sevdiği kişiden evlilik teklifi almak çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.