Rüyada sevdiği kişinin kendisiyle konuşmaması

Rüyada sevdiği kişinin kendisiyle konuşmaması onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine işarettir.

Rüyada sevdiği kişinin kendisiyle konuşmaması gördüyseniz:

  • Yaratıcı yönünüzü kullanabileceğiniz fırsatlar yakalamaya çalışın.

Rüyada sevdiği kişinin kendisiyle konuşmaması büyük başarıla kazanacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin uyuması rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişinin konuşmaması kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, hırpalanacağına, darp edileceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişinin kaybolması çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin evlenmesi sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine delalettir.

Rüyada sevdiği kişinin bağırması makam edineceğine, itibar kazanacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına delalettir.

Rüyada sevdiği kişinin eve gelmesi maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişinin gülmesi sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.