Rüyada sevdiği kişiye kavuştuğunu görmek

Rüyada sevdiği kişiye kavuştuğunu görmek çabalarının boşa çıkacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, servet sahibi olacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, can sıkıcı haberler almaya, kişinin hayatından yana hayır bulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişiye kavuştuğunu gördüyseniz:

  • Şiddetle önem arz eden özel bir konu netlik kazanabilir.

Rüyada sevdiği kişiye kavuştuğunu görmek esenlik bulup, mutlu olacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada sevdiği kişiye dokunmak kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına inanılır.

Rüyada sevdiği kişiye sarılmak insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine delalettir.

Rüyada karşılıksız sevdiği kişiye sarılmak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiye yardım etmek mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiye kızmak yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, mutlu günler göreceğine işarettir.

Rüyada sevdiği kişiye dua etmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, kendisini üzen konuların kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiye sevdiğini söylemek parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.