Rüyada sevdiğim kişinin ailemle tanışması

Rüyada sevdiğim kişinin ailemle tanışması hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, zenginleşeceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada sevdiğim kişinin ailemle tanışması gördüyseniz:

  • Daha önce anlamamış olmalarını dert etmeyin.

Rüyada sevdiğim kişinin ailemle tanışması işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdigim adam ailemle tanışması maddi açıdan çok zorlanılacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin ailemle tanışması iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğim kişinin bana bakması verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğim kişinin beni araması ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim kişinin elimi öpmesi insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğim kişinin bana sarılması maddi olarak zarar edeceğine, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğim kişinin arkadaşını görmek mutsuz ve huzursuz olacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments