Rüyada sevdiğin bir insanı dövmek

Rüyada sevdiğin bir insanı dövmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin bir insanı dövmek gördüyseniz:

  • Her alanda veya önünüze hangi konu gelirse, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştığınızı herkes biliyor.

Rüyada sevdiğin insanı öldürmek maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanı koklamak yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına inanılır.

Rüyada çok sevdiğin bir insanı görmek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin bir insanı kaybetmek çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına, yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin bir insanı dövmek evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin bi insanı görmek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanı aramak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanı görememek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments