Rüyada sevdiğin birinin aradığını görmek

Rüyada sevdiğin birinin aradığını görmek dertleşerek moral bulacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına işaret eder.

Rüyada sevdiğin birinin aradığını gördüyseniz:

  • Değişimin çağrısını görmezden gelmemelisiniz.

Rüyada sevdiğin birinin aradığını görmek iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin seni aradığını görmek fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiyi aradığını görmek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni aradığını görmek kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, çok büyük yenilikler yapacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın seni aradığını görmek kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin aradığını görmek istenmeyen olayların yaşanacağına, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin beni aradığını görmek aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına yorulur.

Rüyada birinin iş aradığını görmek sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments