Rüyada sevdiğin birinin düğününü görmek

Rüyada sevdiğin birinin düğününü görmek gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, güç alacağına, bu sayede kötü halden iyi hale geçeceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, hayırlı işlere girişileceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin birinin düğününü gördüyseniz:

  • Kısa bir süre önce başlayan bir aşk ilişkisi karşı tarafın isteğiyle aniden bitebilir.

Rüyada sevdiğin birinin düğününü görmek sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, kendisi için bazı planların kurulduğuna, bu yüzden kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızın düğününü görmek yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamın düğününü görmek zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bekar birinin düğününü görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine delalettir.

Rüyada nişanlı birinin düğününü görmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına, sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düğünü olmuş birinin düğününü görmek üzüntülerin sevince döneceğine, kişinin rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada bekar birinin kendi düğününü görmesi belki ölümler görüleceğine, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine işarettir.

Rüyada evlenmiş birinin tekrar düğününü görmek deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments