Rüyada sevdiğin erkeği görmek ne anlama gelir

Rüyada sevdiğin erkeği görmek ne anlama gelir iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, sabırlı olmak ve allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeği görmek ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Yerleşim, kişisel gelişim, ev veya aile konularında kafanızdan geçen şeyleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin erkeği görmek ne anlama gelir konforundan da ödün vereceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeği kuzeniyle görmek ne anlama gelir çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada en sevdiğin erkeği görmek kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına işarettir.

Rüyada sevdiğin erkeği kızla görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeği ağlarken görmek yaşam enerjisi ile dolacağına, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeği gülerken görmek güzelleşeceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeği okulda görmek borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkeği yakışıklı görmek elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments