Rüyada sevdiğin erkeğin özlediğini söylemesi

Rüyada sevdiğin erkeğin özlediğini söylemesi duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, bolluğa kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin özlediğini söylemesi gördüyseniz:

  • Ortaya çıkabilecek bilgiler veya haberler detaylı çalışmalar yapılmasını gerektirebilir.

Rüyada sevdiğin erkeğin özlediğini söylemesi binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin birinin seni özlediğini görmek sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin seni özlediğini söylemesi işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin özlediğini görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeğin özlediğini söylemesi işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni özlediğini görmek kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin araması hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin gitmesi sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, kendisini keşfedeceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Rüyamda plotonik olduğum erkek benü sevdiğini söylüyordu ama benl sevgili olamayacağını açılıyordu ve üzgündü ne anlama geliyor?

Zeyno

Rüyamda sevdiğim çoçuk kardeşime beni özlediğini anlatıyordu. ne anlamı olabilir?

Seherrr

Rüyamda haftalardır duasını ettiğim olay gerçekleşiyordu 6 yıldır sevdiğim kişi bana beni özlediğini söylüyordur

Şafak

Rüyamda hala sevdiğim eski sevgilimin bir sevgilisi vardı ve ona beni özlediğini , anılarımızı anlatıyordu çok acı çekiyordu bu ne anlama geliyor?