Rüyada sevdiğin erkeğin seninle ilgilenmemesi

Rüyada sevdiğin erkeğin seninle ilgilenmemesi sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seninle ilgilenmemesi gördüyseniz:

  • Maddi konuları içeren problemler söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seninle ilgilenmemesi yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeğin seninle ilgilenmesi o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seninle konuşmaması hayatının afiyet içinde geçeceğine, para sıkıntısının olmayacağına, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin seninle konuşması çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin seninle ilgilenmesi sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşması hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, rüya sahibinin elinin darlaşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin insanın seninle konuşmaması sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi işindeki bereketin de çoğalacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada sevdiğin erkeğin seninle ilgilenmemesi

  1. Rüyamda benbeyaz çok güzel bir gelinlik ve altına siyah parlak bir ayakkabı giyiyorum.ayakkabının altına büyük harflerle sevdiğim kişinin adını yazıyorum. Gelin çiçeği olarak en yakın arkadaşımın gelin çiçeğini alıp siyah lüks bir gelin arabasına biniyorum. yanımda sadece en yakın arkadaşım ve kardeşim var. Nikâh salonuna gittiğimde ortada damat yok. Damadı ararken sevdiğim çocuğu bir masada içki içip eğlenirken görüyorum ve benimle hiç ilgilenmiyo.butun herşeyini kaybetmiş batmış olmasına rağmen guluyo egleniyo tek başına.damat bir zamanlar sevgili olalım diye tanıştırıldigim ama şuan arkadaş olduğum biri. onu da bulduğum zaman başka insanlarla gülüp egleniyo ben ortada gelinlikle koşturup duruyorum ve tek başıma nikâhım kiyiliyo herkes buna cok gülüp dalga geciyo. nikahtan sonra da gidecek bi yer bulamıyorum.kalacak yer ararken kardeşim ve babamın pis kalabalik yağlı bi yerde günlük hayatta yemedikleri halde hamburger yediklerini görüyorum

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.