Rüyada sevdiğin kişinin senin yanına gelmesi

Rüyada sevdiğin kişinin senin yanına gelmesi yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, maddi açıdan çok zorlanılacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, deneyim kazanacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yanına gelmesi gördüyseniz:

  • Değerli bir katılımcı fırsat olarak değerlendirilebilecek bir iş birliğine katkıda bulunabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yanına gelmesi yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin senin yanına oturması çıkılan yolda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin yanına oturmak rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin için ağlaması aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senin peşinden koşması hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, yapılan her işte hayır duası alınacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin evinde kalması doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, güzel bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin yanına gelip oturması muradınıza ereceğinize, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin yanına gelmesi işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments