Rüyada sevdiğini yanarken görmek

Rüyada sevdiğini yanarken görmek hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini yanarken gördüyseniz:

  • Riskli konulara dahil olmamakta fayda var.

Rüyada sevdiğini yanarken görmek memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, bir toplulukla beraber hareket edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yanarken görmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ev yanarken söndürmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada evi yanarken görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine tabir olunur.

Rüyada bir evi yanarken görmek girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine işarettir.

Rüyada ölü birini yanarken görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, geçim derdinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada birini yanarken görmek isteklerin tek tek yerine geleceğine, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada mezar yanarken görmek ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments