Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması

Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması gördüyseniz:

  • Her ne kadar iyi niyetli olsanız da istediğiniz gibi gitmeyen, istediğiniz gibi davranmayan veya istediğiniz şekilde oluşmayan koşullar veya kişiler nedeniyle bazı aksilikler oluşabilir.

Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada saç boyunun kısalması zafer elde edeceğine, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına işarettir.

Rüyada boyunun kısalması verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, hem de zengin biri olacağına yorulur.

Rüyada boyunun tutulması büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine işaret eder.

Rüyada boyunun ölçülmesi üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada boyunun kıllanması alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin boyunun uzaması deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına rivayet eder.

Rüyada kardeşinin boyunun uzaması şen kahkahalar atacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.