Rüyada sevdiğinin dalga geçtiğini görmek

Rüyada sevdiğinin dalga geçtiğini görmek işlerinin açılıp kazancının artacağına, sadece kendisini düşüneceğine, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, pek çok kişiyi idare edeceğine, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına delalettir.

Rüyada sevdiğinin dalga geçtiğini gördüyseniz:

  • Mizah anlayışınız iyi, doğal yapınız ruhani veya filozofik; öyleyse bunu karşıt cinsle olan tüm aylık ilişkinizde iyi kullanmalısınız.

Rüyada sevdiğinin dalga geçtiğini görmek bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin dalga geçtiğini görmek emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin dalga geçtiğini görmek çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kendisiyle dalga geçtiğini görmek elini eteğini hayattan çekeceğine, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye işaret etmektedir.

Rüyada eşinin dalga geçtiğini görmek çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının dalga geçtiğini görmek eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada birinin sizinle dalga geçtiğini görmek zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada birinin dalga geçtiğini görmek işinden ekmeğinden olacağına, hane içine ay doğacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.