Rüyada sevdiğinin reddetmesi

Rüyada sevdiğinin reddetmesi doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna, durumunun git gide kötüleşeceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin reddetmesi gördüyseniz:

  • Size, kendinizi iyi hissettirmeyecek şeyler yaptırmak için baskı kuran kişiler olabilir.

Rüyada sevdiğinin konuşmaması bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, hem de işinde söz sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin ilgilenmesi hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin su içmesi yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğinin bir şey istemesi eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğinin çay getirmesi toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğinin ölmesi sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin ona bakması sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin yanması sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, ayağa kalkacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments