Rüyada sevgilimin evine gitmek

Rüyada sevgilimin evine gitmek eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilimin evine gitmek gördüyseniz:

  • Karmaşaya katılmaktan çekinmeseniz bile, size kimsenin yardımcı olmayacağını hatırlamanızda fayda var.

Rüyada sevgilimin evine gitmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına işaret etmektedir.

Rüyada annemle sevgilimin evine gitmek kötü işlere girmeyeceğine, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilimin evine gitmek kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada annemle eski sevgilimin evine gitmek düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine işaret eder.

Rüyada sevgilimin olması takdir edileceği işler yapacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilimin kaçırılması yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilimin beni affetmesi gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada sevgilimin akrabalarını görmek çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments